TECHNOLOGIA

Cloud Token Wallet wykorzystuje najnowocześniejszą w pełni rozproszoną technologię księgową czwartej generacji (DLT), który składa się z pięciu podstawowych elementów:

 • FSDLT — File System Distributed Ledger Technology
 • mDHT — Mainline Distributed Hash Table
 • SHOUT — Simple Heuristic Object UDP Transfer protocol
 • SWARM — Storage
 • IFTTT — If This, Then That business logic

Cloud Token Wallet oparto na czwartej generacji rozproszonej bazy danych, która posiada swój naturalny system obronny w razie zagrożenia bezpieczeństwa.

JARVIS AI

Aplikcja ma wbudowaną technologię ‘triangular trading’, czyli oprogramowanie zarządzane przez sztuczną inteligencję, nazwaną JARVIS AI. Technologia Jarvis jest wykorzystywana przez prywatne i publiczne firmy na całym świecie (Walmart, Mastercard, Coca-Cola, Google i wiele innych).

Jarvis funkcjonuje w oparciu o unikalną strategię handlową (VAROOM) opracowaną z czołowym profesorem matematyki w Singapurze. W przeciwieństwie do innych botów nie opiera się na danych z przeszłości, ale szuka sygnałów do reakcji. Bot obserwuje ponad 300 par walutowych jednocześnie i zawiera transakcje arbitrażowe na giełdach kryptowalut, wyszukując różnic wartości aktywa na różnych parach walutowych. Tak uzyskanym zarobkiem firma dzieli się z użytkownikami, naliczając dywidendy w postaci tokenów CTO. Otrzymane tokeny CTO możemy w każdej chwili wymienić na ETH (Ethereum).

TECHNOLOGIA AURAE – WYMIANA TRANSAKCJI BLOCKCHAIN

Cloud Token Wallet bazuje na rozproszonej bazie danych czwartej generacji opracowanej przez Bit Beta System (BBS). Technologia Blockchain bazuje na technologii Auraue stworzoną przez firmę Bit Beta System. Umożliwia on szybką wymianę transsakcji między wieloma urządzeniami bezpośrednio przez technologię Blockchain.

Wtyczka protokołu krzyżowego.

Programiści zdecentralizowanej aplikacji (DAPP) korzystają z inteligentych protokołów (smart contracts) Cloud 2.0, który obsługują wielołańcuchowe aktywa.


Aby poprawić efektywność zapętlania systemu, Cloud 2.0 przyjmuje strukturę organizacyjną wtyczek. Na tej podstawie dołożyli wtyczkę pomiędzy łańcuchami, aby pomóc użytkownikom w korzystaniu ze zdecentralizowanej aplikacji w chmurze 2.0 z zasobami poza łańcuchem.


Portfel wielołańcuchowy.

Aplikacja umożliwia wygodną i łatwą pracę użytkownikom Cloud 2.0. Zdecentralizowany portfel obsługuje wiele zasobów z blockchain, co oznacza, że użytkownicy mogą używać Cloud Token za pośrednictwem portfela z wielu zasobów poza łańcuchem, takimi jak BTC i ETH.

Mechanizm konsensusu krzyżowego między łańcuchami.

Walidator między łańcuchem zarządza kontami hostingowymi z wieloma sygnałami, utrzymując bezpieczeństwo portfeli zarządzanych z wieloma sygnałami, zapewniając, że zasoby poza łańcuchem są w pełni wyrównane z portfelem w łańcuchu.

CLOUDFLARE

Cloudflare jest usługodawcą dostarczającym CDN – Content Deliver Network oraz zarządza bezpieczeństwem nad serwerami DNS – Domain Network Server. Firma powstała w roku 2009 w San Franciso, a założycielami są Matthew Prince, Lee Holloway i Michaelle Zatlyn. Posiada 46 data-center na całym świecie.

Duże serwisy internetowe, które zaufały CloudFlare

Z CloudFlare korzysta około 6 mln stron internetowych w tym miejscu wyróżniamy następujące duże serwisy korzystające z CloudFlare:

 1. 4chan.org
 2. zendesk.com
 3. uber.com
 4. yelp.com
 5. jquery.com
 6. thepiratebay.org

A z polskich?

 1. demotywatory.pl
 2. fotka.pl
 3. kwejk.pl
 4. peb.pl
 5. sadistic.pl

Całość technologi została opisana w poniższym linku na oficjalnej stronie Cloud 2.0 :


https://ad61f9a3-8ff4-4450-9274-b669dc21e854.filesusr.com/ugd/ecbba9_9d061b28479848b5b33ce3bd3b4291d5.pdf

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: