CLOUD 2.0

Cloud Token Wallet to pierwsza na świecie zdecentralizowana aplikacja kryptowalutowa umożliwiająca zarabianie pieniędzy. Główną funkcją aplikacji jest:

  • Przechowywanie kryptowalut (Wallet)
  • Wymiana kryptowalut na inne (Exchange)
  • Trading z użyciem sztucznej inteligencji Jarvis AI. (Trading)

Aplikacja nie wymaga minimalnego wkładu własnego, a wycofać swoje środki można w każdym dowolonym dla siebie czasie. Nie musisz posiadać wiedzy tradera ani godzinami śledzić wykresów, gdyż robi to za Ciebie sztuczna inteligencja.

DLACZEGO CLOUD 2.0

TRANSPARENTNOŚĆ

Cloud Token Wallet zapewnia przejrzystość łańcucha w czasie rzeczywistym posiadaczom kryptowalut oraz użytkownikom aplikacji zintegrowanych usług płatności, wymiany i handlu AI. Aktywami zarządzają użytkownicy, a nie scentralizowane organizacje. Wdrożenie handlu AI jest opcjonalne, a użytkownicy sami ponoszą ryzyko. Jarvis AI jest autonomiczny.

Wszyscy użytkownicy są na bieżąco informowani o planach wprowadzania nowych rzeczy, a także poprawianiu płynności działania.

ANONIMOWOŚĆ

Aplikacja zapewnia nam anonimowość, co jest jedną z podstawowych zasad portfela Cloud 2.0. Nie wymaga ona wprowadzenia osobistych danych zarówno przy rejestracji jak i instalacji.

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

Interfejs aplikacji jest bardzo prosty w obsłudze dla użytkownika. Zawiera proste funkcje oparte na potwierdzeniach. Nie trzeba być również znawcą i doświadczonym inwestorem, żeby operować i zarabiać na handlu kryptowalutami – tutaj robi to za nas sztuczna inteligencja.

CTO JAKO ŚRODEK WYPŁATY

Nasz codzienny zysk wypłacany jest poprzez wewnętrzną kryptowalutę CTO. Nie jest ona wprowadzona na giełdzie i nie podlega manipulacji kursu. Kurs CTO nie jest zależny od ilości wpłat użytkowników.

OSOBA NADZORUJĄCA PROJEKT CLOUD 2.0

CTO technologi Cloud 2.0 nie jest osobą anonimową. CTO Ronald jest osobą bardzo znaną w Azji i Stanach Zjednoczonych dzięki osiągnięciom technologicznym. Miałem okazję pojechać i poznać Ronalda na konferencji Blockchain 4.0, która odbyła się w tym roku w Warszawie.

Link do oficjalnej strony Cloud 2.0: https://www.cloudtokenwallet.com/

Jakie są Zyski

Dzienny zysk w zakresie od 0,2-0,3 % (wniesionego wkładu własnego).

Miesięczny zysk w zakresie od 6-12%.

Jakie jest ryzyko

Zarabiasz zawsze, nawet gdy kurs twoich kryptowalut spadnie. Zysk zawsze oscyluje w zakresie 0,2-0,3 %. od aktualnego kursu giełdowego.

Kurs wewnętrznej kryptowaluty CTO może spaść w wyniku braku wypracowania miesięcznego zysku przez bota JARVIS AI (kurs nie może spaść poniżej kursu otwarcia 0,31 USDT).

Brak gwarantowanego Funduszu Gwarancyjnego.
100% zysku = 100% ryzyka.

TEAM CLOUD 2.0

Dane o trzonie zespołu Cloud 2.0 umieszczam w poniższym linku:
https://money-hunters.com/my-project/team-of-cloud-token-2-0

JAK DZIAŁA APLIKACJA

Opis technologii, zabezpieczeń umieszczam w poniższym linku:
https://money-hunters.com/my-project/technologia

INSTRUKCJA INSTALACJI

Cloud Token jest darmową aplikacją dostępną na systemie komórkowym Android lub iOS.

Instrukcję instalacji aplikacji umieszczam w poniższym linku:
https://money-hunters.com/my-project/instrukcja-instalacji

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: